Real Name 6.x - en to no translation catalogue (16 entries)

en: View user profile.
no: Se brukerprofilen.

en: not verified
no: ikke bekreftet

en: Anonymous
no: Gjest

en: This page displays the status of and settings for the RealName module.
no: Denne siden viser status og innstillinger for RealName modulen.

en: This simple module adds a "realname" element (method) to a user object when that object is loaded.
no: Denne enkle modulen legger til et "realname" element (metode) til et brukerobjekt når objektet blir lastet.

en: Name Pattern
no: Navnemønster

en: The determines how the fields will be used to create the "Real name." Use "%1" to refer to the first field, "%2" to refer to the second, etc..
no: Dette velger hvordan feltene vil bli brukt for å lage det "Real name.". Bruk "%1" for å henvise til det første feltet, "%2" for å henvise til det andre, osv..

en: Override username theme
no: Overstyr brukernavninnstillingene i utseendemalen

en: If this option is selected, the standard username theme function will be overriden to use the "Real name."
no: Hvis denne innstillingen brukes så vil standardinnstillingene for brukernavn i utseendemalen bli overstyrt for å vise frem det riktigere navnet.

en: Show realname in nodes
no: Vis riktig navn i noder

en: If this option is selected, the "Real name" will be used on node displays.
no: Hvis denne innstillingen markeres så vil det riktigere navnet bli brukt på noder og kommentarer.

en: Save
no: Lagre

en: Configuration has been updated.
no: Konfigurasjonen har litt oppdatert

en: Configure which fields are used to create a user's RealName.
no: Konfigurer hvilke felt som skal brukes for å lage et riktigere navn for brukeren.

en: The RealName module has been enabled. You may wish to proceed to <a href="!url">the settings page</a>.
no: RealName modulen har blitt installert. Du kan nå fortsette videre til <a href="!url">innstillingssiden</a>.

en: Use user profile fields to build a 'realname' field in a user object.
no: Bruk brukerprofilfelt til å bygge et felt som viser et riktigere navn i et brukerobjekt.
